Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed

Vigtigste faciliteter

  • 100 m²
  • 3 soveværelser
  • 1 badeværelse

Placering

    Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed ferielejlighed tilbyder overnatning som er placeret i førsteklasses område tæt på Armémuseet. Beliggende ca. 10 minutters gang fra metrostationen Kungstraedgarden T-Bana-station, består denne bolig af 3 soveværelser, 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

    Politimuseet placeret 2 km fra lejlighed, mens Prins Eugens Waldemarsudde ligger 2,1 km væk. Centrum for Stockholm er kun 1 km væk. Gastrologik AB og Il Conte kan nås inden for gåafstand af 5 minutter. Hallwylska Museet er en af de største attraktioner i området.

    Stockholm Bromma lufthavn ligger 5 km fra Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed.

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00

    Værelsesmuligheder på Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm

    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Eksteriør billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Eksteriør billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Toiletter billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Håndvaske billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Værelse billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Faciliteter billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Eksteriør billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Værelse billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Korridorer billede Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm Værelse billede
    Lejlighed med tre soveværelser

    Størrelse: 100 m²

    Sengetype: 2 enkeltsenge

    Mere info +

    Beliggenhed af Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm

    Vartegn
    Gode restauranter
    Transport

    Gæsteanmeldelser om Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm

    Her kan du finde verificerede anmeldelser, som vores brugere har lagt ud på denne hjemmeside

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Sverige

    Tak, fordi du abonnerer
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Tjek de bedste tilgængelige priser
    Indtast dine datoer for at se priser
    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Laegenhet Med Fantastiskt Laege Lejlighed Stockholm